قوانین سیتوباکس

سلام سیتوباکسی عزیز، در این بخش ما تمامی قوانین رو نوشتیم که شما قبل از ثبت سفارش اون رو تایید کردید. استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “سیتوباکس” و سفارش كالا از هر طریق به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

قواین اولیه:

 1. خرید کالا از “سیتوباکس” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد
 2. خریدار با علم به مدل اجرایی سیتوباکس (ارائه دهنده بسته های سورپرایزی) اقدام به خرید می نماید.
 3. در سیتوباکس شما قبل از خرید میبایست یک فرم مرتبط با آن بسته را تکمیل نموده، پس از پرداخت کامل (هزینه بسته، ارسال و در صورت تقاضا آیتم های اضافی)، کارشناسان فرم را تحلیل و آیتم های مناسب با اطلاعات شما را در بسته بندی مشخص شده آماده و ارسال مینمایند.
 4. خریدار و گیرنده بسته هیچ اطلاعی از محتوای بسته نخواهند داشت و این موضوع را به عنوان یک اصل پیش از خرید پذیرفته اند.
 5. سیتوباکس هيچ گونه مسئوليتي را در مورد مواردی که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این مجموعه می باشند (همانند مشکلات اداره پست، شکستگی محصولات به علت جا به جایی نا مناسب، گرمای هوا، نقص اينترنت، خطا و تاخیر اداره پست، مشکلات شبکه بانکی کشور، حوادث غیر مترقبه و … ) نمی پذیرد.
 6. سیتوباکس به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.
 7. خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد.
 8. كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.
 9. بسته ها بنا به درخواست خریدار برای مشخصات و آدرس اعلام شده ارسال می گردد، لذا سیتوباکس هیچ مسئولیتی در قبال عدم تمایل و اجتناب گیرنده از تحویل بسته ندارد.

فروش و تحویل سفارش

 1. در صورتي كه سیتوباکس به دلايلي خارج از اراده و اختيار خود، توان تحويل كالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفين درباره يك موعد جديد به توافق نرسند، خريدار میتواند با پرداخت هزينه بسته بندی سفارش را فسخ نمايد.
 2. ارزش بسته های سفارش داده شده طبق فهرست قیمت مندرج در سایت محاسبه شده و شامل مندرجات داخل بسته، خدمات تحلیل فرم، تامین، پشتیبانی و بسته بندی میباشد.
 3. مدت گارانتي و نام شركت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در صورت وجود همراه هر كالا ذكر و ارسال شده است. در صورت عدم وجود برگ گارانتي همراه محصول در داخل بسته ها به این معناست که براي آن كالا گارانتی وجود ندارد.
 4. بسته های به دو شکل ارسال با پیک در مناطق 22 گانه شهر تهران (پیک موتوری سیتوباکس و یا شرکت های ارائه دهنده خدمات) و ارسال از طریق اداره پست (پست پیشتاز، تیپاکس و شرکت های مشابه) برای دیگر شهر ها خواهد بود.
 5. خریداران خارج از شهر تهران با علم و آگاهی از شرایط و مشکلات سیستم پستی کشور اقدام به خرید بسته نموده، لذا هرگونه اختلال در سیستم پستی، شکستگی محصولات داخل بسته، نحوه نگهداری بسته در انبار، تاخیر و عدم تحویل به موقع بسته هیچ ارتباطی به سیتوباکس نخواهد داشت. ما قطعا تمام تلاش خود را در جهت بسته بندی مناسب و ارائه محصولات در بهترین حالت انجام میدهیم.
 6. خریدار بسته میبایست آدرس ارسال را با دقت و به همراه کد پستی ارائه نماید تا در فرآیند ارسال بسته اختلالی ایجاد نشود. بدیهی است در صورت اعلام آدرس اشتباه و هرگونه موارد مشابه مسئولیت بر عهده خریدار میباشد
 7. محدوده شهر تهران مناطق 22گانه میباشد
   
 8. سیتوباکس هیچ مسئولیتی در قبال آیتم های سیتوپلاس ندارد.
 9. خریدار میبایست آیتم مورد نظر خود را به دست سیتوباکس رسانده، تیم سیتوباکس آیتم را همانگونه که دریافت کره در بسته قرار میدهد، لذا این آیتم مشمول شرایط و مسئولیت سیتوباکس نمی باشد.
 10. خریداران میتوانند با پرداخت هزینه مازاد، یک آیتم به عنوان سیتوپلاس به بسته اضافه کنند، بدیهی است ابعاد و اندازه آیتم میبایست مطابق با کارتن استاندارد سیتوباکس به ابعاد 25*35*12 باشد و همچنین در صورت افزایش تعداد آیتم های سیتوپلاس هزینه این خدمات نیز افزایش میباید.

شرایط برگشت کالا

کالاها و آیتم های مورد استفاده به هنگام ورود به انبار سیتوباکس یکبار تست و سلامت آن بررسی میشود.

در صورت مشاهده هرگونه نقص و عيب فني کالا، بايد در مدت 48 ساعت پس از دريافت كالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن “09102726534 “و يا از طریق پیج اینستاگرام  به مركز ارتباط مشتريان سیتوباکس اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات نقص، تعمير يا جايگزين گردد.

بديهي است پس از 48 ساعت هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.خاطرنشان مي سازد اين بند فقط براي كالاهاي فاقد گارانتي صدق خواهد كرد و كالاهاي داراي گارانتي از لحظه فروش مشمول ضمانت تامین کننده بوده و نقايص احتمالي توسط شركت ارائه كننده گارانتي میبایست پيگيري شود

به جهت منحصر به فرد بودن بسته ها، خریدار پس از ارسال بسته به هیچ عنوان نمیتواند از سفارش خود انصراف دهد، تنها در شرایط خاص و با هماهنگی به شرطی که بسته بندی باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. (لازم به ذکر است در صورتی که تمام آیتم ها سالم و صحیح به دست ما برسد، پس از کسر هزینه بسته بندی و خدمات مابقی به حساب خریدار برگشت خواهد خورد)

شرایط لغو سفارش

خریدار پس از ثبت نهایی و واریز وجه که به منزله خرید قطعی میباشد، در صورتی که اعلام انصراف خود از دریافت بسته را به این مجموعه اعلام نماید، تا ۲۴ ساعت از زمان ثبت سفارش پس از کسر مبلغ ۴۰ هزار تومان (هزینه صدور کد و تحلیل اطلاعات اولیه) و پس از ۲۴ ساعت با کسر مبلغ ۶۰ هزار تومان (هزینه خدمات، بسته بندی و آماده سازی) به شماره حسابی که از آن واریز انجام شده مبلغ عودت داده خواهد شد.

ما در سیتوباکس همیشه همراه شما هستیم تا بتوانیم بهترین لحظه ها را در کنار هم برای گیرنده بسته رقم بزنیم.