03-1

داستان سیتوباکس با عشق ورزیدن، دوست داشتن، و سورپرایز آدم‌هایی که برامون عزیزن، پیوند خورده.داستانی که تک تک ثانیه‌هاش پر از لبخند، شادی و شگفتیه ما یک تیم پر انرژی ، شاد و پراز انگیزه ایم که کارمون اماده کردن جعبه های سورپرایزیه. چندین مدل بسته داریم که در موضوعات مختلف طراحی و اماده میشن.شما با پاسخ دادن به سوالات موجود در فرم سوالات (هنگام ثبت سفارش) در مورد علایق گیرنده ی بسته به ما اطلاعات میدین و ما بعد از بررسی فرم،از انباری با تنوعی بیش از ۵۰۰ قلم کالا، ایتم های متناسب رو انتخاب میکنیم و براتون بسته ی منحصر به فرد خودتون رو حاضر میکنیم.

سیتوباکس دو ساله شد

امروز، بعد از گذشت 2 سال، هزاران کادو در سراسر ایران، از دل خلاقیت و عشق تیم سیتوباکس و مطابق نظر شما آماده و ارسال شده. تیم 10 نفره امروز سیتوباکس، روز اول تنها 3 نفر بود که در یک دفتر کاری کوچک در مرکز شهر تهران و با حداقل امکانات شروع به فعالیت کرد و زیر سایه لطف خدا و مهر شما امروز یک خانواده بزرگ شده است.

مهم نیست که در کجای ایران عزیزمون باشی، مهم اینه که تصمیم بگیری دل یکی از عزیزانت رو شاد کنی، باقی کار رو بسپور به ما. ما هم در سریع‌ترین زمان ممکن اونو به دست خودت، یا کسی که قراره هدیه بگیره می‌رسونیم.

سیتوباکس یه انبار با حداقل 500 قلم کالا داره که این اقلام هر هفته به روز میشن. ما در شرایط پر تلاطم بازار، هر روز و هر ثانیه بهترین اقلام رو از سراسر کشور عزیزمون تامین میکنیم تا بهترین بسته ها رو برای شما آماده کنیم.

واحد ارسال ما قطعا تمام تلاشش رو میکنه تا بسته ها در بهترین حالت و در سریع ترین زمان ممکن به دست شما برسه، در شهر تهران ما از شبکه پخش مجهزی استفاده میکنیم که بسته های شما با خیال راحت به دست گیرنده برسه و خیال شما راحت باشه

photo_5958667434552572209_y

لاکسیتو

برای تهیه بسته ها با قیمت بالاتر از سقف

سیتوباکس

بخش اصلی، آماده سازی بسته‌های سورپرایزی

سیتویار

برای حمایت از کودکان توانبخشی نیایش


https://citobox.ir/wp-content/uploads/2022/07/citobox.mp4#t=5