03-1

آشنایی با انواع سیتوباکس‌ها

سی‌دلت

سیتوباکس خوراکی

سی‌دلت

بسته‌ای با حال و هوای خوردن و کیف کردن، پر از خوراکی‌های خوشمزه! سی‌دلت شامل یک آیتم ماندگار (که بمونه برای هدیه گیرنده)  و کلی خوراکی‌های مدرن و نوستالژیک، ترش و شیرین، هله‌هوله‌ای و یا سالم و ... هست که بسته به فرمی که پر میکنین (‌علاقه مندی های گیرنده‌) و مبلغ پرداختی بسته‌تون آماده میشه. یادتون باشه خوشمزه‌جات فقط پاستیل و آب نبات و ... نیست! خوراکی های مختلف و متنوعی هست که یک اهل دل شکمو رو سر ذوق بیاره. چه حاضر و آماده کارخونه‌ایش چه اونی که یه کوچولو باید براش وقت بذاری تا یه خوردنی جذاب آماده بشه. پس سی‌دلت با تنوع خوبی از خوردنی‌ها میتونه یه گزینه باشه که حال دلتو حسابی خوب کنه. قیمت : ۱۷۵، ۲۴۰ یا مبلغی بیش از ۲۴۰ به دلخواه شماست (بسته به قیمت باکس آیتم ها متنوع تر یا ارزش ریالی بیشتری خواهند داشت)
ثبت سفارش

سی‌یارت

سیتوباکس هدیه به عزیزترین

سی‌یارت

صبر کنین صبر کنین این بسته فقط برای همسر یا یار شما طراحی نشده. شما میتونین این بسته رو به هر عزیزی مثل دوست، همسر، پدر، مادر و ... به مناسبت تولد، ابراز دوست داشتن و هر مناسبت دیگه ای تقدیم کنین. فقط لطفا دقت کنین اگر گیرنده این بسته «یار» شما نیست، لطفا در توضیحات ذکر کنین تا محتوای عاشقانه در بسته قرار نگیره. راستی این بسته شباهتی به بسته های ولنتاینی (خرس و آب نبات و ... ) نداره. محتویات این بسته از پوشاک و لوازم و اکسسوری‌های شخصی و همراه تا رسیدگی های ظاهری، خوراکی و یا آیتم‌های عاشقانه تشکیل شده و شما با پر کردن فرم مخصوص، به ما میزان علاقه ی گیرنده در هر بخشی رو اعلام میکنین تا بسته ی قشنگ‌تری آماده بشه. قیمت: ۱۷۵، ۲۴۰ یا مبلغی بیش از ۲۴۰ به دلخواه شماست (بسته به قیمت باکس آیتم‌ها متنوع تر یا ارزش تر…)
ثبت سفارش

سی‌دستات

سیتوباکس ساختنی

سی‌دستات

بسته‌ای با حال و هوای ساختن، خلق کردن و لذت بردن از زمانی که صرف میکنین. سی‌دستات شامل ابزار و وسایلی هست که بتونین باهاش یک سری فعالیت هنری و ساختنی انجام بدین. تعداد و نوع فعالیت‌ها بسته به مبلغ پرداختی و فرمی که پر میکنید از ۳ یا ۴ فعالیت به بالا در نظرگرفته میشه. یادتون باشه فعالیت هنری محدود به کاردستی و ... نیست. هنر شاخه‌های بسیاری داره و انسان هنرمند از ساختن در زمینه های مختلف مثل آشپزی ، ماکت سازی ، خیاطی ، گل و گیاه و ... لذت میبره . پس تنوع فعالیت های ساختنی میتونه خیلی زیاد باشه. قیمت : ۱۷۵، ۲۴۰ یا مبلغی بیش از ۲۴۰ به دلخواه شماست (بسته به قیمت باکس آیتم ها متنوع تر یا ارزش ریالی بیشتری خواهند داشت)
ثبت سفارش

سی‌خندت

سیتوباکس‌ کودک درون

سی‌خندت

بسته‌ای با حال و هوای زنده کردن کودک درون برای بزرگترها و فعالیت‌هایی برای کودکان سی خنده ت شامل بازی و سرگرمی، کار با رنگ و وسایلی هست که به کودک درونتون یا کودکی که براش این بسته رو سفارش دادین امکان خوش گذروندن رو میده. سفارش این بسته برا کودکان و بزرگسالان هر دو امکان پذیره ( نوع و مدل آیتم های بسته برای دو گروه سنی متفاوته) یادتون باشه سیتوباکس خده قرار نیست محتویات خنده داری داشته باشه و شماره رو بخندونه ... انتخاب اسمش به خاطر بردن شما به دنیای کودکی و فراغت و آوردن لبخند له لباتونه 🙂 کلی فعالیت و سرگرمی هست که بتونه بچه‌ها رو سرگرم کنه و اجازه بده از بچگیشون لذت ببرن. آیتم‌هایی وجود داره که بزرگترها رو درگیر خودش کنه و خنده رو لباشون بیاره از بازی‌های گروهی بگیر تا فردی، از اسباب بازی بگیر تا کار با رنگ ... تا درست کردن یه چیز بانمک!  اگر کودک درونت زنده س یادت نره: سن یک عدده!
ثبت سفارش

سی‌گلی

سیتوباکس مخصوص دختران

سی‌گلی

توصیه سنی: ۷ الی ۲۰ سال - این باکس با آیتم‌های ثابت طراحی شده و شما میتونین تک تک آیتم‌های بسته پایه رو قبل از سفارش ببینین. سی‌گلی با دو قیمت ۲۷۰ هزار تومن (قیمت پایه) . یا بیش از ۲۷۰ هزار تومن (مبلغی به دلخواه شما) آماده میشه.  در صورتی که مبلغی بیش از ۲۷۰ هزارتومن انتخاب کنین باکسی برای توضیحات شما از علایق گیرنده باز میشه تا بتونین از علایقش برامون بنویسید و ما مطابق اون و مبلغ مازاد پرداختی آیتم به بسته اضافه کنیم (به صورت سورپرایزی از انبار سیتوباکس) آیتم اصلی باکس پایه سه تاست که میتونین یکی رو انتخاب کنین: روسری (از رنگ و ... برامون توضیح بدین) +عروسک اسب تک شاخ + لیوان دوجداره یونیکورنی (در صورتی که از یک ایتم بیشتر مورد نظرتون بود به مبلغ باکس پایه 80 تومن اضافه میشه) آیتم های جانبی: اسکرپ بوک رنگی رنگی – بوکمارک – گلدان فانتزی – لاک – گیره مو – جوراب – شیشه خوراکی رنگی رنگی . یک آب نبات چوبی توضیح مهم: کل مجموعه شامل یک آیتم اصلی و تمامی آیتم های جانبی با قیمت ذکر شده در باکس سی گلی وجود داره 🙂
ثبت سفارش

سی‌هدفت

چهل روز با چالش‌های متنوع

سی‌هدفت

همه اهداف زندگی ما توی کار و درس خلاصه نمیشه. در کنار کار و درس هدف های خیلی کلیدی تری توی زندگی هست که اگر برای رسیدن بهشون تلاش کنیم، حال دلمون بهتر و زندگیمون با کیفیت تر میشه. اگر تو هم دلت یک دوره  چالشی ۴۰ روزه رو میخواد همراه این باکس شو و به خودت فرصت بالاتر پریدن رو بده. این باکس شامل چیاست؟ اهداف چه چیزهایی هستن؟ باکس هدف شامل دو بخش هست: ۱. رسیدگی به اهداف شخصی شما (در قالب نقشه راه و پیگیری روزانه) ۲. چالش هایی که توسط ما طراحی شده مورد اول یک نقشه راه (۸ برگه a4 طراحی شده انحصاری خودمون هست) که به صورت پرینت شده در باکس قرار داره و باید کامل روی دیوار چسبونده بشه. توضیحات تکمیلی و نحوه استفاده از اون داخل QR  کدی هست که در قسمت پایین نقشه وجود داره و هر روز مطابق با اون میتونی جلوه برین (۸ حوزه مشخص کردیم که هر روز با توجه به وضعیت خودتون در یک حوزه یک فعالیت تعریف میکنین – کوتاه مدت – و تا شب فرصت انجامش رو دارین . روز بعدی یک فعالیت دیگر در حوزه ی دیگر و ...) مورد دوم: ما سعی کردیم علاوه بر اهداف شخصی شما به باقی موضوعات مثل سلامت جسم، سلامت و نشاط روح، بازی و سرگرمی، مطالعه (در راستای پیدا کردن راه و مسیرتون ) و ... هم توجه کنیم. برای هر چالش یک آیتم در باکس وجود داره و برای هر آیتم یک فعالیت تعریف شده. یک برگه ارزیابی هم هست که باید هر روز به فعالیت ها و چالش های کل باکس رسیدگی کنین.
ثبت سفارش

هلوسامر

سیتوباکس‌ ویژه تابستان

هلوسامر

این باکس جذاب و کابردی به منظوری آشتی با فصل گرما و لذت بردن هرچه بیشتر از اون با قیمت ۳۵۰ هزار تومن طراحی شده :)) به مناسبت خوشحالی یهویی، تولد، سالگرد ازدواج و ... مناسبه و برای هر دو جنسیت (خانم یا آقا) به صورت مجزا طراحی شده. باکس مناسب خانم‌ها  شامل یک اکسسوری تابستونی و مناسب فصل، یک رایحه ی ماندگار(ازت میپرسیم ترجیحت چیه تلخ، خنک و ...) یک آیتم روتین پوستی خنک و تمام نشدنی، یک پک سرگرمی برای اوقات فراغت، یک آیتم جینگول سازی رنگی که سه تاییه (سه قلوعه) و دوتا دونه آب نبات برای شیرینی تابستون. باکس مناسب آقایون شامل یک اکسسوری تابستونی و مناسب فصل، یک اکسسوری مناسب سر (ازتون میپرسیم کلاه کپ دوست دارن یا کلاه های مد شده ی ليونی)، یک راحه خنک برای این روزای گرم، یک فعالیت ساختنی برای فراغت تابستونی (پبچ و مهره ای) و یک نوشیدنی خنک.
ثبت سفارش