03

توضیح کامل انواع سیتوباکس‌ها

سی دلت

بسته ای پر با حال و هوای خوردن و کیف کردن ، پر از خوراکی های خوشمزه !

سی دلت

بسته ای پر با حال و هوای خوردن و کیف کردن ، پر از خوراکی های خوشمزه ! سی دلت شامل یک آیتم ماندگار ( که بمونه برای هدیه گیرنده )  و کلی خوراکی های مدرن و نوستالژیک ، ترش و شیرین ، هله هوله ای و یا سالم و ... ست که بسته به فرمی که پر میکنین ( علاقه مندی های گیرنده ) و مبلغ پرداختی بسته تون آماده میشه . یادتون باشه خوشمزه جات فقط پاستیل و آب نبات و ... نیست ! خوراکی های مختلف و متنوعی هست که یک اهل دل شکمو رو سر ذوق بیاره . چه حاضر و آماده ی کارخونه ایش چه اونی که یه کوچولو باید براش وقت بذاری تا یه خوردنی جذاب آماده بشه . پس سی دلت با تنوع خوبی از خوردنی ها میتونه یه گزینه باشه که حال دلتو حسابی خوب کنه . قیمت : ۱۷۵ ، ۲۴۰ یا مبلغی بیش از ۲۴۰ به دلخواه شماست . (بسته به قیمت باکس آیتم ها متنوع تر یا ارزش ریالی بیشتری خواهند داشت )
ثبت سفارش

سی یارت

سیتوباکس هدیه به عزیزترین

سی یارت

صبر کنین صبر کنین این بسته فقط برای همسر یا یار شما طراحی نشده . شما میتونین این بسته رو به هر عزیزی مثل دوست ، همسر ، پدر ، مادر و ... به مناسبت تولد ، ابراز دوست داشتن و هر مناسبت دیگه ای تقدیم کنین . فقط لطفا دقت کنین اگر گیرنده این بسته " یار " شما نیست ، لطفا در توضیحات ذکر کنین تا محتوای عاشقانه در بسته قرار نگیره راستی این بسته شباهتی به بسته های ولنتاینی ( خرس و آب نبات و ... ) نداره . محتویات این بسته از پوشاک و لوازم و اکسسوری های شخصی و همراه تا رسیدگی های ظاهری ، خوراکی و یا ایتم های عاشقانه تشکیل شده و شما با پر کردن فرم مخصوص به ما میزان علاقه ی گیرنده در هر بخشی رو اعلام میکنین تا بسته ی قشنگ تری آماده بشه . قیمت: ۱۷۵، ۲۴۰ یا مبلغی بیش از ۲۴۰ به دلخواه شماست . (بسته به قیمت باکس آیتم ها متنوع تر یا ارزش تر…)
ثبت سفارش

سی دستات

سیتوباکس ساختنی

سی دستات

بسته ای با حال و هوای ساختن ، خلق کردن و لذت بردن از زمانی که صرف میکنین. سی دستات شامل ابزار و وسایلی هست که بتونین باهاش یک سری فعالیت هنری و ساختنی انجام بدین . تعداد و نوع فعالیت ها بسته به مبلغ پرداختی و فرمی که پر میکنید از 3-4 فعالیت به بالا در نظرگرفته میشه . یادتون باشه فعالیت هنری محدود به کاردستی و ... نیست . هنر شاخه های بسیاری داره و انسان هنرمند از ساختن در زمینه های مختلف مثل آشپزی ، ماکت سازی ، خیاطی ، گل و گیاه و ... لذت میبره . پس تنوع فعالیت های ساختنی میتونه خیلی زیاد باشه . قیمت : ۱۷۵، ۲۴۰ یا مبلغی بیش از ۲۴۰ به دلخواه شماست. (بسته به قیمت باکس آیتم ها متنوع تر یا ارزش ریالی بیشتری خواهند داشت)
ثبت سفارش

سی خیالت

سیتوباکس‌ آرامش

سی یارت

بسته ای با حال و هوای آرامش، شاید یک نسیم خنک که از دغدغه های روزمره جدات کنه . سی خیالت شامل آیتم ها ، فعالیت ها و کارهاییه که باعث حس خوب میشه ... حس خوبی که ایجاد شدنش برای هر فردی متفاوته و با توجه به فرمتون و پاسخ سوال ها ، بسته آماده میشه . یادتون باشه راه های مختلفی هست برای رسیدن به یک حال خوب ! یکی به ظاهرش رسیدگی میکنه ، یکی کار هنری میکنه ، یکی تغییر دکوراسیون میده ، یکی مطالعه میکنه ، یکی مینویسه ، یکی هم با طبیعت مرتبط میشه . خلاصه که راه و روش زیاده . پس سی خیالت گزینه خیلی مناسبیه برای وقتی که میخوای از استرس و هیاهوی این دوران دور بشی . قیمت : ۱۷۵، ۲۴۰ یا مبلغی بیش از ۲۴۰ به دلخواه شماست. (بسته به قیمت باکس تعداد آیتم ها بیشتر یا ارزش ریالی بیشتری خواهند داشت)
ثبت سفارش

سی‌دلت

سیتوباکس خوراکی

بسته ای پر با حال و هوای خوردن و کیف کردن ، پر از خوراکی های خوشمزه !

سی دلت شامل یک آیتم ماندگار ( که بمونه برای هدیه گیرنده )  و کلی خوراکی های مدرن و نوستالژیک ، ترش و شیرین ، هله هوله ای و یا سالم و … ست که بسته به فرمی که پر میکنین ( علاقه مندی های گیرنده ) و مبلغ پرداختی بسته تون آماده میشه .

یادتون باشه خوشمزه جات فقط پاستیل و آب نبات و … نیست !

خوراکی های مختلف و متنوعی هست که یک اهل دل شکمو رو سر ذوق بیاره . چه حاضر و آماده ی کارخونه ایش چه اونی که یه کوچولو باید براش وقت بذاری تا یه خوردنی جذاب آماده بشه .

پس سی دلت با تنوع خوبی از خوردنی ها میتونه یه گزینه باشه که حال دلتو حسابی خوب کنه .

قیمت : ۱۷۵ ، ۲۴۰ یا مبلغی بیش از ۲۴۰ به دلخواه شماست . (بسته به قیمت باکس آیتم ها متنوع تر یا ارزش ریالی بیشتری خواهند داشت )

 

سی‌یارت

سیتوباکس هدیه به عزیزترین

صبر کنین صبر کنین این بسته فقط برای همسر یا یار شما طراحی نشده . شما میتونین این بسته رو به هر عزیزی مثل دوست ، همسر ، پدر ، مادر و … به مناسبت تولد ، ابراز دوست داشتن و هر مناسبت دیگه ای تقدیم کنین .

فقط لطفا دقت کنین اگر گیرنده این بسته ” یار ” شما نیست ، لطفا در توضیحات ذکر کنین تا محتوای عاشقانه در بسته قرار نگیره

راستی این بسته شباهتی به بسته های ولنتاینی ( خرس و آب نبات و … ) نداره . محتویات این بسته از پوشاک و لوازم و اکسسوری های شخصی و همراه تا رسیدگی های ظاهری ، خوراکی و یا ایتم های عاشقانه تشکیل شده و شما با پر کردن فرم مخصوص به ما میزان علاقه ی گیرنده در هر بخشی رو اعلام میکنین تا بسته ی قشنگ تری آماده بشه .

قیمت: ۱۷۵، ۲۴۰ یا مبلغی بیش از ۲۴۰ به دلخواه شماست . (بسته به قیمت باکس آیتم ها متنوع تر یا ارزش تر…)

 

سی‌خیالت

سیتوباکس‌ آرامش

بسته ای با حال و هوای آرامش، شاید یک نسیم خنک که از دغدغه های روزمره جدات کنه . سی خیالت شامل آیتم ها ، فعالیت ها و کارهاییه که  باعث حس خوب میشه … حس خوبی که ایجاد شدنش برای هر فردی متفاوته و با توجه به فرمتون و پاسخ سوال ها ، بسته آماده میشه .

یادتون باشه راه های مختلفی هست برای رسیدن به یک حال خوب !

یکی به ظاهرش رسیدگی میکنه ، یکی کار هنری میکنه ، یکی تغییر دکوراسیون میده ، یکی مطالعه میکنه ، یکی مینویسه ، یکی هم با طبیعت مرتبط میشه . خلاصه که راه و روش زیاده .

پس سی خیالت گزینه خیلی مناسبیه برای وقتی که میخوای از استرس و هیاهوی این دوران دور بشی .

قیمت : ۱۷۵، ۲۴۰ یا مبلغی بیش از ۲۴۰ به دلخواه شماست. (بسته به قیمت باکس تعداد آیتم ها بیشتر یا ارزش ریالی بیشتری خواهند داشت)

 

سی‌دستات

سیتوباکس ساختنی

بسته ای با حال و هوای ساختن ، خلق کردن و لذت بردن از زمانی که صرف میکنین.

سی دستات شامل ابزار و وسایلی هست که بتونین باهاش یک سری فعالیت هنری و ساختنی انجام بدین . تعداد و نوع فعالیت ها بسته به مبلغ پرداختی و فرمی که پر میکنید از 3-4 فعالیت به بالا در نظرگرفته میشه .

یادتون باشه فعالیت هنری محدود به کاردستی و … نیست . هنر شاخه های بسیاری داره و انسان هنرمند از ساختن در زمینه های مختلف مثل آشپزی ، ماکت سازی ، خیاطی ، گل و گیاه و … لذت میبره . پس تنوع فعالیت های ساختنی میتونه خیلی زیاد باشه .

قیمت : ۱۷۵، ۲۴۰ یا مبلغی بیش از ۲۴۰ به دلخواه شماست. (بسته به قیمت باکس آیتم ها متنوع تر یا ارزش ریالی بیشتری خواهند داشت)

 

سی‌خندت

سیتوباکس کودک درون

بسته ای با حال و هوای زنده کردن کودک درون برای بزرگتر ها و فعالیت هایی برای کودکان

سی خنده ت شامل بازی و سرگرمی ، کار با رنگ و وسایلی هست که به کودک درونتون یا کودکی که براش این بسته رو سفارش دادین امکان خوش گذروندن رو میده . سفارش این بسته برا کودکان و بزرگسالان هر دو امکان پذیره . ( نوع و مدل آیتم های بسته برای دو گروه سنی متفاوته )

یادتون باشه سیتوباکس خده قرار نیست محتویات خنده داری داشته باشه و شماره رو بخندونه … انتخاب اسمش به خاطر بردن شما به دنیای کودکی و فراغت و آوردن لبخند له لباتونه 🙂

کلی فعالیت و سرگرمی هست که بتونه بچه ها رو سرگرم کنه و اجازه بده از بچگیشون لذت ببرن . آیتم هایی وجود داره که بزرگترها رو درگیر خودش کنه و خنده رو لباشون بیاره از بازی های گروهی بگیر تا فردی ، از اسباب بازی بگیر تا کار با رنگ … تا درست کردن یه چیز بانمک!

 اگر کودک درونت زنده س یادت نره: سن یک عدده!

 

سی‌گلی

سیتوباکس مخصوص دختران (توصیه سنی: ۷ الی ۲۰ سال)

این باکس با آیتم های ثابت طراحی شده و شما میتونین تک تک آیتم های بسته پایه رو قبل از سفارش ببینین .

سی گلی با دو قیمت 270 هزار تومن ( قیمت پایه ) . یا بیش از 270 هزار تومن ( مبلغی به دلخواه شما ) آماده میشه  در صورتی که مبلغی بیش از 270 هزارتومن انتخاب کنین باکسی برای توضیحات شما از علایق گیرنده باز میشه تا بتونین از علایقش برامون بنویسید و ما مطابق اون و مبلغ مازاد پرداختی آیتم به بسته اضافه کنیم (به صورت سورپرایزی از انبار سیتوباکس )

آیتم اصلی باکس پایه سه تاست که میتونین یکی رو انتخاب کنین :

روسری ( از رنگ و … برامون توضیح بدین ) – عروسک اسب تک شاخ – لیوان دوجداره یونیکورنی

(در صورتی که از یک ایتم بیشتر مورد نظرتون بود به مبلغ باکس پایه 80 تومن اضافه میشه )

آیتم های جانبی: اسکرپ بوک رنگی رنگی – بوکمارک – گلدان فانتزی – لاک – گیره مو – جوراب – شیشه خوراکی رنگی رنگی . یک اب نبات چوبی

توضیح مهم : کل مجموعه شامل یک آیتم اصلی و تمامی آیتم های جانبی با قیمت ذکر شده در باکس سی گلی وجود داره 🙂

 

هلوسامر

باکس ویژه تابستان

این باکس جذاب و کابردی بهپا منظوری آشتی با فصل گرما و لذت بردن هرچه بیشتر از آن با قیمت 350 تومن طراحی شده :))

به مناسبت خوشحالی یهویی ، تولد ، سالگرد ازدواج و … مناسبه و برای هر دو جنسیت ( خانم یا آقا ) به صورت مجزا طراحی شده.

باکس مناسب خانم ها  شامل یک اکسسوری تابستونی و مناسب فصل ، یک رایحه ی ماندگار( ازت میپرسیم ترجیحت چیه تلخ ، خنک و …) یک آیتم روتین پوستی خنک و تمام نشدنی ، یک پک سرگرمی برای اوقات فراغت ،یک آیتم جینگول سازی رنگی که سه تاییه ( سه قلوعه ) و دوتا دونه آب نبات برای شیرینی تابستون

باکس مناسب آقایون شامل یک اکسسوری تابستونی و مناسب فصل ، یک اکسسوری مناسب سر ( ازتون میپرسیم کلاه کپ دوست دارن یا کلاه های مد شده ی ليونی )، یک راحه ی خنک برای این روزای گرم ، یک فعالیت ساختنی برای فراغت تابستونی ( پبچ و مهره ای ) و یک نوشیدنی خنک .

 

سی‌هدفت

چهل روز با چالش‌های متنوع

همه ی اهداف زندگی ما توی کار و درس خلاصه نمیشه . در کنار کار و درس هدف های خیلی کلیدی تری توی زندگی هست که اگر برای رسیدن بهشون تلاش کنیم ، حال دلمون بهتر و زندگیمون با کیفیت تر میشه. اگر تو هم دلت یک دوره ی چالشی 40 روزه رو میخواد همراه این باکس شو و به خودت فرصت بالاتر پریدن رو بده.

این باکس شامل چیاست ؟ اهداف چه چیزهایی هستن ؟

باکس هدف شامل دو بخش هست :

۱. رسیدگی به اهداف شخصی شما ( در قالب نقشه راه و پیگیری روزانه )

۲. چالش هایی که توسط ما طراحی شده

مورد اول یک نقشه راه ( 8 برگه a4 طراحی شده انحصاری خودمون هست ) که به صورت پرینت شده در باکس قرار داره و باید کامل روی دیوار چسبونده بشه . توضیحات تکمیلی و نحوه ی استفاده از اون داخل QR  کدی هست که در قسمت پایین نقشه وجود داره و هر روز مطابق با اون میتونی جلوه برین . ( 8 حوزه مشخص کردیم که هر روز با توجه به وضعیت خودتون در یک حوزه یک فعالیت تعریف میکنین – کوتاه مدت – و تا شب فرصت انجامش رو دارین . روز بعدی یک فعالیت دیگر در حوزه ی دیگر و … )

مورد دوم : ما سعی کردیم علاوه بر اهداف شخصی شما به باقی موضوعات مثل سلامت جسم ، سلامت و نشاط روح ، بازی و سرگرمی ، مطالعه ( در راستای پیدا کردن راه و مسیرتون )و … هم توجه کنیم .برای هر چالش یک آیتم در باکس وجود داره و برای هر آیتم یک فعالیت تعریف شده . یک برگه ارزیابی هم هست که باید هر روز به فعالیت ها و چالش های کل باکس رسیدگی کنین

2 پاسخ

افکارتان را باما در میان بگذارید

اطلاعات شما پیش ما امن هست، آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!